Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Yhteystietoja

Sukuseuran hallitus

Puheenjohtaja              Merja Salmi     044-5465636      merja.salmi1(at)suomi24.fi

Varapuheenjohtaja       Leo Lähteenmäki     040-5464693     lexa.lahteenmaki(at)gmail.com

Sihteeri                          Jaakko Yrjölä   050-5254955       jaakko.yrjola(at)luukku.com  tai

                                                                                          jasu63(at)phpoint.fi

Sukuneuvosto

Puheenjohtaja               Tanja Melanen         tanja.melanen(at)gmail.com

Lapinniemen haara        Jukka Nevala        

                                      Raija Kunnas           raija.kunnas(at)pp.nic.fi

                                      Kirsi Mäenpää         kirsi.maenpaa(at)hotmail.com

                                      Aune Pajusaari       aune.pajusaari(at)luukku.com

Riihiniemi                       Aimo Rantala          aimo.rantala(at)phpoint.fi

Isoniemi                        Eero Lehtinen

                                     Esko Kivinen            kulkija-56(at)wippies.com

Saapastorppa               Jorma Suonsaari      

                                     Maire Hankamäki      

                                     Erja Joenniemi          erja.joenniemi(at)keuruu.fi

Tyynysniemi                  Mirja Saarinen          mirja.saarinen(at)elisanet.fi

                                     Pertti Koivuniemi

                                     Olavi Koskela           koskela.olavi(at)gmail.com

Saukkoniemi                 Heikki Järvinen         hessu(at)hessujarvinen.com

Niemelä                        Mikko Melasniemi      mikko.melasniemi(at)gmail.com

Liukko                           Johanna Liukko        johanna(at)liukko.fi

Tiusala+Rauhalammi     Irma Ruusila     

                                     Timo Rauhalammi      timrau(at)phpoint.fi

 

Lisäksi

Sukututkimustoimikunta:

puheenjohtaja            Olavi Koskela             koskela.olavi(at)gmail.com

varapuheenjohtaja     Kari Rikkonen

Kunniapuheenjohtaja  Seppo Lähteenmäki 

Videot + sukukuvat      Auvo Nieminen          auvo.nieminen(at)saunalahti.fi    

©2019 Melasen Sukuseura - suntuubi.com